Okse brisket fra Greater Omaha. Saftig og masse smak.
Flott og marmorert bryststykke fra Angusokser som kun har blitt fôret på mais. Gi den mye krydder og langtidsstek den. Dette er den absolutte bestselgeren i USA av gode grunner. Vanvittig saftig og god smak av okse.
Selges i enhet 5-7 kilo
Se hvordan man smoker en Brisket her
Oppskrift på brisket
Ferskvarer til BBQ er kun tilgjengelig i vårt butikkutsalg i Grimstad
Her vil du blant annet finne Brisket, Spareribs, Tomahawk og mye mer, samt vår flotte "BBQ Shack" med masse utstilte smokere!
Link til butikken på Google Maps
Produktutvalget som vises på nett er kun for informasjon og gir et inntrykk av hva man kan finne i butikken. Merk at lagerbeholdning på nett ikke gjenspeiler tilgjengelighet i butikk
Ta gjerne kontakt med oss noen dager i forveien dersom du planlegger en tur for å handle kjøttvarer og lurer på hva som er tilgjengelig. Epost: post@olbrygging.no - Telefon: +47 37 40 70 40