En frisk, fruktdrevet blanding av Chenin Blanc og Sauvignon Blanc. Myke sitrusaromaer med subtile grønne toner. Friske smaker av sitrus og pære står i sentrum, med innslag av stikkelsbær, tropisk frukt og hint av sitronskall. Serveres lett avkjølt for å fremheve den livlige syren og den friske avslutningen
Sødme: 0/10
Fylde: 3/5
Eik: 0/3
Vinsatsen inneholder:
• 14 liter druemostkonsentrat
• Vingjær
• Klarningsmiddel
• Stabiliseringsmiddel
• Etiketter
• Instruks på engelsk og fransk
RIVERLAND, AUSTRALIA
Riverland-regionen i Sør-Australia omkranser den lange og svingete Murray-elven. Denne livsviktige vannkilden bidrar til fruktbar jord og muliggjør irrigasjon i den intense, tørre varmen. Det kontinentale klimaet og de lange, solrike dagene gir livlige og fullmodne druer.
Winexpert LE™-kolleksjonen inneholder viner i begrenset opplag av bemerkelsesverdig kvalitet og utmerkelse.Utforsk verdens mest utmerkede vinregioner med denne eksepsjonelle serien som feirer det unike, det spennende og det aller beste – fra klassiske varianter til eksepsjonelle blandinger.
Dette er vårt mest ettertraktede og populære vinlagingssett for hjemmebruk, det er et unikt globalt eventyr du ikke vil gå glipp av.
Fra denne boksen til ferdig på flaske på bare 6-8 uker.
Les mer om vinsettene og fremgangsmåten her